جدیدترین اخبار افغانستان ، مهاجرین و جهان

امروز : پنجشنبه ۰۳ حمل ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲

مهمترین عناوین مهاجرین

  • اخراج پناهجویان به یونان آغاز می شود

    اخراج پناهجویان به یونان آغاز می شود

    اتحادیه اروپا سیستم پناهندگی “دوبلین” را دوباره فعالسازی می کند،بر اساس تصمیم اتحادیه اروپا پناهجویانی که به تازگی از یونان به سایر کشورهای اتحادیه اروپا وارد شوند، به یونان بازگشت داده می شود. ...

آخرین اخبار

اخبار مهاجرین افغانستان و جهان

مهاجرین برای برگزاری مراسمات و همایش های خود مجوز بگیرند
اداره کل امور اتباع تهران:

مقامات اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت تهران می گویند: مهاجرین برای برگزاری مراسم ها و هرگونه تجمع در سطح این ولایت باید از ده روز قبل با ارگان های امنیتی و انتظامی خصوصا، اداره کل اتباع هماهنگی لازم را داشته باشند.
درخواست پناهندگی 183 هزار افغانستانی در سال 2016

طبق گزارش به دست آمده از اتحادیه اروپا، ۱۸۳ هزار شهروند افغانستانی در سال ۲۰۱۶ درخواست پناهندگی داده اند که بیش از ۷۰ فیصد آنها را آلمان دریافت کرده است.
اخراج پناهجویان به یونان آغاز می شود

اتحادیه اروپا سیستم پناهندگی “دوبلین” را دوباره فعالسازی می کند،بر اساس تصمیم اتحادیه اروپا پناهجویانی که به تازگی از یونان به سایر کشورهای اتحادیه اروپا وارد شوند، به یونان بازگشت داده می شود.
‌اعتصاب غذایی ده‌ها مهاجر در کمپ محصور مجارستان

ده‌ها مهاجر در مجارستان یا هنگری از روز دوشنبه به این سو در اعتصاب غذایی به سر می‌برند. در عین زمان، محکمه حقوق بشر اروپا فیصله کرده که حکومت مجارستان به دلیل بازداشت دو پناهجوی بنگله دیشی باید به آن‌ها غرامت بپردازد.
عودت یک میلیون مهاجر به کشور

نماینده‌گی اتحادیه اروپا در افغانستان سه شنبه ۲۴ حوت در کابل در نشستی اعلام کرد که احتمال دارد تعداد قابل ملاحظه‌ای از پناه‌جویان افغان در جریان سال روان از کشورهای اروپایی دوباره به کشورشان عودت نمایند.
فقط صدور پاسپورت‌های الکترونیکی تا یکماه دیگر در ایران آغاز می‌شود
سرکنسول افغانستان در مشهد:

پس از انتشار اخباری مبنی بر صدور تذکره الکترونیکی در ایران، سرکنسول افغانستان در مشهد به رسانه ها گفته است که از صحبت هایش در اجلاس سالانه خیریه سید الشهدا سوء برداشت شده است و فقط کار صدور پاسپورت‌های الکترونیکی تا یکماه دیگر در ایران آغاز می‌شود.

سرویس سیاسی

سرویس بین الملل

سرویس مهاجرین

سرویس ورزشی

سرویس اقتصادی

سرویس پزشکی

سرویس اجتماعی

سرویس فرهنگی

ما را در گوگل محبوب کنید