جدیدترین اخبار افغانستان ، مهاجرین و جهان

امروز : چهارشنبه ۰۴ حوت ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۴

مهمترین عناوین مهاجرین

آخرین اخبار

اخبار مهاجرین افغانستان و جهان

انتقاد کلیساهای آلمان از اخراج پناهجویان افغان

دو کلیسای معروف آلمان از اخراج پناهجویان افغان از این کشور به شدت انتقاد کرده و خواستار بررسی درخواست پناهندگی آنها شده است.
کاهش 80 درصدی ورود مهاجران به اروپا

گروه بحران بین المللی اعلام کرده است که پس از امضای قرارداد بین اتحادیه اروپا و ترکیه درباره نحوه کُند کردن موج مهاجرت، ورود مهاجران به اروپا ۸۰ درصد کاهش یافته است.
افزایش فشارهای پاکستان علیه پناهجویان افغان

دیپلمات افغان در ایالت خیبر پشتونخوا اعلام کرد که فشارها علیه پناهجویان افغان توسط نیروهای امنیتی پاکستان در این ایالت افزایش یافته است.
اعتراض گستره در مورد اخراج اجباری پناهجویان در اسپانیا

به دنبال موجی از اعتراضات در سراسر اروپا به دلیل اخراج اجباری پناهجویان از این کشورها، در اسپانیا نیز ده‌ها هزار تن روز گذشته در یک گردهمایی خواستار پذیرش پناهجویان کشورهای جنگ زده شدند.
پناهجویانی که از کمک های اجتماعی سوء استفاده کنند اخراج می شوند
آلمان:

پناهجویان قبل از همه به دلایل جنگ و یا مواجه بودن با پیگردهای سیاسی در کشور شان، درآلمان تقاضای پناهندگی می‌دهند. اما کسی که می خواهد دولت را با سوء استفاده ازکمک های اجتماعی فریب دهد، سریعاَ از آلمان اخراج خواهد شد.
یونان تا به حال ۸۹۴ پناهجو را به ترکیه فرستاده است

یونان و اداره هماهنگی حفاظت از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا بعد از اجرایی شدن توافقنامه مهاجرت میان اتحادیه اروپا و ترکیه در اپریل سال ۲۰۱۶، در مجموع ۸۹۴ پناهجو را از جزایر شرق اژه به ترکیه برگشت داده اند.

سرویس سیاسی

سرویس بین الملل

سرویس مهاجرین

سرویس ورزشی

سرویس اقتصادی

سرویس پزشکی

سرویس اجتماعی

سرویس فرهنگی

ما را در گوگل محبوب کنید